matsam (matsam) wrote,
matsam
matsam

Слава Укрзализнице.

Будни украинских железных дорог... Цитирую :

Через крадіжку колійних реле та трансформаторів за 2 доби від графіку відхилилися 20 поїздів – із них 10 пасажирських.Сьогодні вночі, на перегоні Воскобійня – Верхньодніпровськ Дніпропетровської області злодії зламали релейну шафу та розікрали обладнання, яке забезпечує роботу світлофора. Через крадіжку стався збій у русі поїздів – від графіку відхилилися 9 поїздів, з них 4 – пасажирських. Про інцидент повідомлено правоохоронні органи та викликано ремонтну бригаду.

Також минулої ночі на перегоні Сухачівка – Запоріжжя-Кам’янське злодії розкрили три трансформаторні коробки, як наслідок – затримка на понад годину 11 поїздів, з них 6 – пасажирських.

Всього за 7 місяців 2019 року на залізниці зафіксовано 515 випадків навмисного пошкодження та розкрадання засобів безпеки, сигналізації та зв’язку на загальну суму 11,4 млн грн.

https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/499774/

Tags: Украина, Укрзализниця
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo matsam march 16, 2013 15:26 35
Buy for 40 tokens
Это произошло в конце 70х , да точно я ведь еще учился в школе. В Москве проходила выставка Федеративной Республики Германии, всё таки 1978 год и о чудо мне удалось на неё попасть. В те годы очередь на такие выставки растягивалась на километры, а когда отстоявший её счастливчик попадал…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 9 comments