matsam (matsam) wrote,
matsam
matsam

За Батьківщину !!!

Цитирую :

У Тернополі батьки "відловлених" вночі хлопців з адвокатами штурмують військкомат. Військкомат вночі відловив 40 молодиків. Зараз вони на Тролейбусній. Там є батьки і рідні, рвуться в середину" - таке повідомлення редакція 20 хвилин отримала вранці 14 жовтня.Як розповідають батьки, одному із хлопців вчора, 13 жовтня, виповнилось 20 років. Йому біля "Цибульки" близько 3-4 ранку 14 жовтня троє невідомих у цивільному одязі заламали руки, порвали куртку і забрали у військкомат. Трапилось це близько 3-4 ранку.

За такою ж схемою "виловили" близько 40 хлопців не лише у Тернополі, а й у районах. Та привезли у міський військкомат на Тролейбусній.

Батьки хлопців, як повідомляє з місця наш кореспондент, кажуть, що їм не показують жодних документів та не кажуть причин затримання. Викликали поліцію, на місці є адвокат. Кількох хлопців під конвоєм виводили до батьків на кілька хвилин. Батьки кажуть, що додзвонитися до своїх дітей не можуть.

У військкоматі наразі нічого не коментують.

Одной ногой , товарищи вы на майдане агитируете за войну до победного конца и до последнего бойца, а другой штурмуете военкомат, когда это коснулось лично вашей семьи.

Вот ещё такие же патриоты за войну до последнего вздоха...Tags: Украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo matsam march 16, 2013 15:26 35
Buy for 40 tokens
Это произошло в конце 70х , да точно я ведь еще учился в школе. В Москве проходила выставка Федеративной Республики Германии, всё таки 1978 год и о чудо мне удалось на неё попасть. В те годы очередь на такие выставки растягивалась на километры, а когда отстоявший её счастливчик попадал…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 26 comments